سبد خرید خالیست

اطلاعیه نقض حق چاپ

اگر فکر می‌کنید محتوایی که در وب‌سایت ردی‌پیک ارسال می‌شود حق کپی رایت را نقض کرده است، می‌توانید یک ایمیل شامل تمام اطلاعات مربوطه برای ما ارسال کنید و ما را مطلع کنید:

اطلاعیه نقض حق چاپ

ضمنا بخش پشتیبانی ردی پیک هم برای دریافت اعلان ها همواره پاسخگوی شما خواهد بود.

دستورالعمل های اطلاع رسانی کپی رایت

ردی پیک به حق نسخه‌برداری شخص ثالث احترام می‌گذارد، و این سیاست ماست که به تمام اعلان‌های مربوط به نقض حق نسخه‌برداری همانطور که توسط مقررات قابل اجرا تعیین شده است، پاسخ دهیم. پس از دریافت اعلان مطابق با این دستورالعمل‌ها، ردی پیک ممکن است دسترسی به مطالب منتسب به نقض را حذف یا غیرفعال کند یا اقدامات دیگری را که ما مناسب می‌دانیم، از جمله غیرفعال کردن حساب کاربر، اتخاذ کند. هنگام انجام چنین اقداماتی، ردی پیک سعی خواهد کرد با طرفی که محتوا را ارسال کرده است تماس بگیرد تا آنها بتوانند هر اظهاراتی را که مطابق مقررات مربوطه مناسب می دانند بیان کنند .

اعلان‌های نقض حق نسخه‌برداری باید شرایط زیر را داشته باشند:

امضای دست نویس یا الکترونیکی شخصی که اعلان را ارسال می کند.

شناسایی اثر دارای حق نسخه‌برداری که ادعا می‌شود نقض شده است، یا اگر چندین اثر دارای حق نسخه‌برداری هستند، فهرستی از این آثار. 

شناسایی مطالبی که ادعا می‌شود نقض‌کننده است و باید حذف شود یا دسترسی به آن غیرفعال شود، و همچنین اطلاعات کافی برای اینکه ردی پیک بتواند آن مطلب را پیدا کند.

اطلاعاتی که به ردی پیک اجازه می دهد با طرف شاکی تماس بگیرد، مانند آدرس، شماره تلفن و آدرس ایمیل.

بیانیه ای مبنی بر اینکه طرف شاکی دلایلی برای این باور دارد که استفاده از مطالب توسط مالک حق نسخه برداری یا قانون مجاز نیست.

. بیانیه ای مبنی بر اینکه اطلاعات مندرج در اطلاعیه دقیق و درست است.

ردی پیک از رویه ارائه شده توسط مقررات قابل اجرا برای اطمینان از رعایت کپی رایت پیروی می کند. هنگامی که یک اعلان مناسب مطابق با شرایط بالا دریافت می شود، ردی پیک در اسرع وقت دسترسی به مطالب نقض کننده حقوق را حذف یا غیرفعال می کند. ردی پیک لزوماً تأییدیه ای در مورد حذف یا غیرفعال کردن ارسال نمی کند.

اظهارات طرفی که محتوای منتسب به نقض حق نسخه برداری را پست کرده است باید با الزامات اعلان های حق نسخه برداری نیز مطابقت داشته باشد. توجه داشته باشید که اگر مطالب، حقوق شخص ثالث را نقض می کند ممکن است مسئول باشید، بنابراین توصیه می کنیم اگر مطمئن نیستید، از مشاوره حقوقی استفاده کنید.

تماس با ردی پیک برای اعلان کپی رایت

اگر فکر می‌کنید فردی که مطالب منتسب به نقض حقوق را پست می‌کند، ناشر متخلف است، می‌توانید اطلاعات مربوطه را به ردی پیک برای تأیید و انجام اقدامات مربوطه تسهیل کنید.

اگر هر یک از شرایط بالا برآورده نشود، اعلان نقض کپی رایت ممکن است نامعتبر باشد.

با تشکر از همکاری شما

گزارش تخلف:

ردی پیک رویکردی بدون تحمل نسبت به محتوا یا فایل‌های توهین‌آمیز دارد.

برای گزارش تخلف در رابطه با محتوا یا فایل ها با یک خلاصه یا توضیح واضح، موضوع را به آدرس زیر ایمیل کنید.

ReadyPik.IR@Gmail.com